Šetřete svůj čas

Mám pro vás 4 způsoby, jak na to...

Zjistěte, které to jsou

4 způsoby, jak ušetříte svůj čas

ikona Správa serverů

Správa serverů

Usnadněte si správu vašich serverů a věnujte se skutečnému predmětu vašeho podnikání.

Jak mi správa serverů ušetří čas? Přenecháním správy svých serverů
ikona Správa sítí

Správa sítí

Pro plynulý chod počítačové sítě do 30 pracovních stanic je out-sourcing správy nejefektivnější možností

Jak mi správa sítí ušetří čas? Svěřením péče o celou síť
ikona Konzultace IT

Kozultace v IT

Pro správné nastavení vedení vašeho IT oddělení vám rád nabídnu konzultace pro IT Management.

Jak mi konzultace v IT ušetří čas? Konzultování svého problému s odborníkem
ikona Vývoj aplikací

Vývoj aplikací

Open-source řešení
je dobré,
aplikace šitá na míru
je lepší.

Jak mi aplikace šitá na míru ušetří čas? Pomocí aplikacích šitých na míru

Správa serverů

ikona Správa serverů

Usnadněte si správu vašich serverů a věnujte se skutečnému předmětu vašeho podnikání. Věřím, že každý by měl dělat hlavně to, v čem je dobrý a co ho baví a naplňuje. Pro mne jsou to hlavně provoz a administrace serverů.

Spravovat řádově menší množství serverů je neefektivní. Člověk se musí vypořádat s otázkou konfigurace, zálohování, monitoringu a dalších. Svěřte Váš server do mých rukou. Zbavíte se povinností se správou, přitom nepřijdete o kontrolu toho, co se na Vašem serveru děje a zbude Vám více času na to, co opravdu chcete dělat. Přístup do přehledu monitorigu, zálohování i všech změn, ke kterým na Vašem serveru dochází, je pro mé zákazníky samozřejmostí.

Chci poptat správu serverů

Správa sítí

ikona Správa sítí

Pro počítačové sítě do přibližně 30 pracovních stanic je out-sourcing správy nejefektivnější možností jak zajistit plynulý chod. Toto prostředí obvykle nepotřebuje každodenní péči, přesto vyžaduje pravidelný dohled a údržbu.
Nabízím správu sítí, serverů, klientských počítačů, tiskáren i telefonních ústředen, aby Vám IT šetřilo a nikoliv bralo drahocenný čas.

Součástí správy sítě jsou i služby monitoring a zálohování dat, díky kterým dokážeme společně předejit problémům v tu nejhorší možnou dobu.

Chci poptat správu serverů

Konzultace v IT

ikona Konzultace IT

Pokud již máte menší IT oddělení, ale nejste si jistý s jeho vedením, rád Vám nabídnu konzultace v oblasti IT Managmentu. Společně se podíváme, zda Vaši pracovníci pokrývají všechny části správy sítě. Posledních 10 let se pohybuji v oblasti správy větších infrastruktur a IT Managmentu. Rád Vám pomohu s nastavením dohledu, zálohování, automatizace pravidelných úkonu, nastavení vnitřních procesů i bezpečnosti.

Chci poptat konzultaci v IT

Vývoj webových aplikací

ikona Vývoj aplikací

Věřím, že pro spousty, ne-li většinu, potřeb existuje již vhodné open-source řešení. Přesto pokud potřebujete aplikaci šitou přesně na míru, rád Vám pomohu s vývojem menších webových aplikací pomocí jazyka Ruby on Rails. Tento jazyk, potažmo framework umožňuje velice rychlý a efektivní vývoj a tím snižuje náklady na spuštění každého nového projektu.

Chci poptat vývoj webových aplikací

Chcete mé služby?

Pošlete mi e-mail na adresu martin@martinmann.cz
nebo zavolejte na +420 777 922 352

Zavřít